سیاه آموزش اعتراض پرونده اعتراض دستگاه

سیاه: آموزش اعتراض پرونده اعتراض دستگاه تعزیرات حکومتی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + قتل به خاطر فیلم سیاه

مرد خیاط که متهم است همکار خود را به خاطر فیلم‌های غیراخلاقی کشته و جسدش را آتش زده، در آخرین جلسه محاکمه اظهار بی‌گناهی کرد و مدعی شد اعترافات قبلی‌اش را از رو

عکس + قتل به خاطر فیلم سیاه

قتل به خاطر فیلم سیاه +عکس

عبارات مهم : خیاطی

مرد خیاط که متهم است همکار خود را به خاطر فیلم های غیراخلاقی کشته و جسدش را آتش زده، در آخرین جلسه محاکمه اظهار بی گناهی کرد و مدعی شد اعترافات قبلی اش را از روی یک قتل عام خانوادگی خیالبافی کرده بود.

به گزارش جام جم، 16 شهریور 96 محوطه متروکه ای در خیابان مولوی پایتخت کشور عزیزمان ایران آتش گرفت. بعد از اطفای حریق به وسیله آتش نشانان، جسد سوخته یکی از خیاط های محل به نام بابک پیدا شد. کارآگاهان متوجه شدند بابک دقایقی قبل از جنایت با یکی از همکارانش به نام سعید شام خورده است.

عکس + قتل به خاطر فیلم سیاه

سعید دستگیر شد و با اعتراف به قتل گفت: «بابک دو فیلم غیراخلاقی در تلفن همراهش داشت. چند بار از او خواستم دست از این کارهایش بردارد ولی قبول نکرد. مدتی که گذشت، کارت حافظه گوشی تلفن همراهش را به من داد تا برایش نگه دارم ولی من آن را گم کردم. هرچه گفتم گم کرده ام باور نکرد. فکر کرد دروغ می گویم و می خواهم با پخش فیلم ها، آبرویش را ببرم. تا این که روز اتفاق با هم قرار گذاشتیم تا راجع به فیلم ها حرف بزنیم. موقع رفتن به کارگاهش، دو بطری دوغ خریدم و یکی از آنها را مسموم کردم. او بعد از خوردن دوغ بیهوش شد و فوت کرد. من از ترس، جسدش را لای پتو پیچیدم و به خرابه پشت کارگاه بردم و فرار کردم. می خواستم چند ساعت بعد برگردم و دفنش کنم ولی یکی از آشنایانش زنگ زد و گفت خرابه آتش گرفته و جسد سوخته بابک پیدا شده است است.»

با ثبت این اعترافات، کیفرخواست پرونده صادر شد و جهت پیگیری در اختیار شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت.

مرد خیاط که متهم است همکار خود را به خاطر فیلم‌های غیراخلاقی کشته و جسدش را آتش زده، در آخرین جلسه محاکمه اظهار بی‌گناهی کرد و مدعی شد اعترافات قبلی‌اش را از رو

در نخستین جلسه دادگاه، اولیای دم درخواست قصاص کردند و متهم علی رغم اعترافات قبلی اش خود را بی گناه دانست و گفت: «من تحت فشار اعتراف کردم. هشت ماه در بازداشتگاه بودم و مجبور شدم جهت خلاصی از آن شرایط به قتل اعتراف کنم. آن شب بدون این که اتفاق خاصی بیفتد کارگاه را ترک کردم و به مغازه خودم برگشتم. نمی دانم چه کسی بابک را کشته است.»

وکیل متهم نیز با بیان این که براساس نظریه پزشکی قانونی، آثاری از وجود سم در معده مقتول کشف نشده هست، خواستار بررسی علت مهم فوت شد. با این درخواست، جلسه دادگاه تجدید شد.

سرانجام صبح دیروز با نهایی شدن نظریه پزشکی قانونی، آخرین جلسه محاکمه در شعبه دهم برگزار شد. اولیای دم بار دیگر قصاص درخواست کردند و متهم نیز با تکرار بیانات قبلی اش گفت: «آن روز جهت خوردن شام به خیاطی بابک رفتم. قرار بود همان شب تعدادی آگهی خیاطی را روی دیوارها بچسبانیم. بعد از شام، جهت عوض کردن لباس هایم به کارگاه خودم رفتم و 40 دقیقه بعد برگشتم ولی بابک نبود. دوباره به مغازه خودم رفتم و خوابیدم. دو ساعت بعد یکی از آشنایانش زنگ زد و گفت از بابک خبر نداری؟ گفتم نه. او چند دقیقه بعد دوباره تماس گرفت و این بار گفت اطراف کارگاه آتش گرفته است و جسد بابک را پیدا کرده اند.»

عکس + قتل به خاطر فیلم سیاه

سعید راجع به اعترافاتش در بازجویی ها نیز گفت: «من هشت ماه در بازداشتگاه بودم و شرایط خوبی نداشتم. مجبور شدم تحت فشار اعتراف کنم. آنجا پرونده یکی از متهمان که سه عضو خانواده اش را کشته بود نشانم دادند. من هم از روی آن خیالبافی کردم و گفتم مرتکب قتل شده است ام. در حالی که من بی گناهم و کاری نکرده ام.»

وکیل متهم نیز با بیان این که نظریه تازه پزشکی قانونی نیز علت فوت را غیرقابل تعیین اعلام کرده است خواستار تبرئه متهم از قتل عمد و آزادی اش شد. قضات دادگاه جهت صدور حکم وارد شور شدند.

مرد خیاط که متهم است همکار خود را به خاطر فیلم‌های غیراخلاقی کشته و جسدش را آتش زده، در آخرین جلسه محاکمه اظهار بی‌گناهی کرد و مدعی شد اعترافات قبلی‌اش را از رو

واژه های کلیدی: خیاطی | پزشکی | اعتراف | دادگاه | قانونی | اعترافات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs