سیاه آموزش اعتراض پرونده اعتراض دستگاه

سیاه: آموزش اعتراض پرونده اعتراض دستگاه تعزیرات حکومتی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خداحافظ تلویزیون! / جواد رضویان

جواد رضویان به عنوان بازیگری که عمده شهرتش را از تلویزیون به دست آورده، به علت آن چه خودش آن را کم لطفی عنوان می کند، می گوید با این که خود را هر لحظه فرزند ت

خداحافظ تلویزیون! / جواد رضویان

جواد رضویان: خداحافظ تلویزیون!

عبارات مهم : فرزند

جواد رضویان به عنوان بازیگری که عمده شهرتش را از تلویزیون به دست آورده، به علت آن چه خودش آن را کم لطفی عنوان می کند، می گوید با این که خود را هر لحظه فرزند تلویزیون می داند، ولی فعلا قصد کارکردن در صداوسیما را ندارد.

این بازیگر که آخرين بار در مجموعه تلویزیونی همسایه های مهران غفوریان حضور داشت، راجع به علت تصمیم خود می گوید: هر چند که خودم را تا ابد و هر لحظه فرزند تلویزیون می دانم، به این علت با تلویزیون همکاری نمی کنم که دیگر زیاد از این به من کم لطفی نشود.

چند هنگامی که بود که خیلی زیاد به من کم لطفی شد. تأکید می کنم خیلی زیاد؛ خیلی چیزها را دیدم ولی دم نزدم ولی واقعا دیگر تحمل نداشتم. هر لحظه عاشق تلویزیون بودم و هستم و دلم می خواهد آن جا کار کنم؛ ولی دیگر تحمل نداشتم. خیلی با خودم کلنجار رفتم تا بگویم با تلویزیون کار نکنم.

تازه باز هم تأکید کردم فعلا کار نمی کنم و نمی گویم هیچ وقت. رضویان ولی راه فراری هم باز می گذارد: اگر شرایطی فراهم شود که بتوانم از طریق تلویزیون به مردم خدمت کنم، قطعا این کار را می کنم؛ ولی فعلا ترجیح می دهم به واسطه کم لطفی ها و یک بام و چند هوایی که در تلویزیون حاکم شده، با این رسانه کار نکنم. او گفت : با این که با تلویزیون کار نمی کنم، ولی فعالیتم را در سینما ادامه می دهم و به تازگی یک فیلم را با آقای معیریان تمام کردم؛ فعلا ترجیح می دهم فعالیتی در تلویزیون نداشته باشم.

خداحافظ تلویزیون! / جواد رضویان

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: فرزند | تلویزیون | تلویزیون | جواد رضویان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs