سیاه آموزش اعتراض پرونده اعتراض دستگاه

سیاه: آموزش اعتراض پرونده اعتراض دستگاه تعزیرات حکومتی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (605)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (605)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (605)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

به به! هنگامی که مطلب را اینگونه شروع میکنیم راضی نگه داشتن مخاطب تا انتهای مطلب سخت خواهد بود! تصویری قدیمی از سوپراستار های فوق خوشتیپ سینمای کشورمان، بهروز خان وثوقی، زنده یاد محمد علی فردین و ناصر خان ملک مطیعی. هر رسانه ای میتواند قوانین خودش را داشته باشد و ممنوع ها و مجاز ها، خاص خودش است و نمیتواند جهت قلب مردم تعیین وظیفه کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (605)

پرستو گلستانی در کنار دو تن از عزیزان دلش در باغ کتاب تهران.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

عکسی مربوط به شب رونمایی از یک نشریه هنری تازه با مدیریت هنری محمدرضا شریفی نیا. در کنار الهام حمیدی، هلیا امامی، مجید مظفری، فرزاد حسنی و سایر عزیزان. آن عزیز کراوات زده که در کنار جناب شریفی نیا ایستاده قطعاً از شرکا و موسسین مجله است.

احسان روزبهانی با این پست کاری کرده که اگر حضرت فردوسی زنده بود، خروش از خم چرخ چاچی بلند میکرد و با هوک چپ نشانش میداد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (605)

– تازه بعد چهل کیلو کم کردن این شده…

امیرجان هنگامی که با شلوارک و مانتو در محیط زیست چرخیدی نظرت نسبت به آن عوض کردن کرد؟!

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

فریدون زندی از خوب های چپ فوتبال کشور عزیزمان ایران در دهه های گذشته، با این تصویر به سراغ کریسمس رفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (605)

حالا چون شراره رخام با این دو بازیکن تصویر دارد این برد را فقط به این دو عزیز تبریک گفت.

نه آقا بی انصافی نکنید، انصافا یک چیز هایی مشهود است.

بهرام رادان با تلاش یک موسسه خیریه، به دیدار دختر زلزله زده ای رفت که آرزویش را دیدار با بهرام رادان اعلام کرده بود. اقدامی مرسوم در بین ستارگان همه جای جهان. دم گرم.

وقتی یکی از همکارانت را در حین تغذیه در دامان محیط زیست گم کرده ای و هر چه سوت و فلوت و “بیَه بیَه” میکنی، خبری ازش نیست.

واقعا جای پرسش است که آیا صورت هایی که به زور دستمزد های نجومی و کمک های شوگر دَدی ارزش به یک نان و نوایی رسیده اند، خود را استاد موفقیت میدانند و همواره در تلاش جهت به اشتراک گذاشتن این رمز های خوشبختی و موفقیت با مردم هستند.

شایسته زن بنظر می اید غمی کهنه در چشمان شفق لانه کرده، پیش از سواری گرفتن کمی با وی هم کلام شو، شاید مرحمی بر غم کهنه اش شد.

فلور نظری در پارک چیتگرِ برلین.

نمیدانم آیا اشخاص عزیز یک هفته بعد از از بین بردن ناصر ملک مطیعی از تلویزیون متوجه این عنوان شده است اند و از دیروز تازه شروع به حمایت های همگانی کرده اند.

نوش جان شاهرخ جان. این غذاهای لاکچری به ما نمی آید.

میتواند عوارض یک چیز دیگر هم باشد. عوارض یک درد بزرگ که سال به سال تازه تر میشود، تا هنگامی که که یک نفر پیدا شود خبر مرگش.

علیرضا جعفری در حال علاقه کردن در کنار عمو امیرش.

این یکی از عوارض آن دردی که گفتیم نیست، از عوارض لوسِ مامان بودن است.

شوخی جالب و به جای حسام نواب صفوی با یکی از تصویرهای الویس پرسلی خواننده مورد علاقه اش.

یغما گلرویی و پسر لُپویش یارا، و شعر قشنگی که جهت پسرش سروده است.

علی صادقی بند و بساط اسکی را برداشت و راهی ارتفاعات پایتخت کشور عزیزمان ایران شد. به نظر می آید علی یک مدل تازه از اسکی، یعنی اسکی روی سرب را اختراع کرده هست، چون در این هوا اسکی دیگری نمیشود کرد.

منیژه حکمت در سکوت خبری در حال به آخر رساندن فیلم جدیدش هست، فیلمی که در جشنوراه فیلم فجر اکران خواد شد. مهتاب کرامتی ستاره این فیلم است.

سلفی علیرضا کمالی در کنار استاد اکبر زنجانپور از پیشکسوتان و نخستین هنروران تئاتر مدرن پیش از انقلاب. جهت ایشان آرزوی سلامتی داریم.

بابک صحرایی به همراه خواهر و برادر عزیزش در جوار یک اسب زیبا. بار الها این حیوان نجیب را از آتلیه ها و دوربین به دست ها و همچنین سلبریتی ها نگیر.

مریم امیرجلالی از دوستان و همکارانش که جهت او مراسم خوش حالی تولد گرفته بودند تقدیر کرد.

بهنوش طباطبایی در کنار رضا یزدانی، بعد از تماشای کنسرت شب گذشته وی. طراح لباسِ رضا کمی بیش از نیاز دکمه تهیه کرده بود که هنگام دوخت لباس، با خودش گفت “حیف است” و خروجی این تصمیم را هم که میبینید.

محسن جان گویا چند ماهی از تصویر العمل هایی عمومی نسبت به وقایع روز عقب هستی!

عکس مادر و دختری آرزو افشار و دخترش پارمیدا زن در یک رستوران.

سحر قریشی و رفیق جینگ اش شیما مرزی که این روز ها هر لحظه و همه جا در کنار هم هستند. شیما مرزی به لطف دوست اش در یکی دو فیلم بازی کرده است.

وحید هاشمیان در کنار پاپا نوئل و بساط کریسمس در آلمان.

مشخص است که علی زند وکیلی این تصویر را خوب موقعی از ناصر ملک مطیعی نگرفته است.

همایون خان ارشادی در کنار نوه هایش در حال تماشای بسکتبال در آمریکا.

تنها توصیه قابل توجه پست عباس غزالی، اشاره ریز او به یار زندگی اش بوده که این تصویر را گرفته هست. عشقتان پایدار عباس آقا!

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | تلگرام | ارتباط | تصویری | اینستاگرام | بهرام رادان | ناصر ملک مطیعی | اخبار فرهنگی و هنری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (605)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (605)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs