سیاه آموزش اعتراض پرونده اعتراض دستگاه

سیاه: آموزش اعتراض پرونده اعتراض دستگاه تعزیرات حکومتی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نوشدارو بعد از خریدهای میلیاردی

به گزارش خبرآنلاین؛ اعضای هیئت مدیره استقلال بعد از خروج از جلسه ای که امروز برگزار شده است بود با غروری قابل توجه از تشکیل کمیته ای اقتصادی صحبت کردند که قرار

نوشدارو بعد از خریدهای میلیاردی

نوشدارو بعد از خریدهای میلیاردی

عبارات مهم : استقلال

هیات مدیره استقلال کمیته اقتصادی در این کلوب دایر کرده هست.

به گزارش خبرآنلاین؛ اعضای هیئت مدیره استقلال بعد از خروج از جلسه ای که امروز برگزار شده است بود با غروری قابل توجه از تشکیل کمیته ای اقتصادی صحبت کردند که قرار شده است درآمدی پایدار جهت آبی پوشان پایتخت بسازد. تصمیمی که می توان آن را “نوشداروی بعد از فوت سهراب” دانست. اگرچه طرح این کمیته هم در بی سر و سامانی تیمی چون استقلال خود توصیه ای مثبت است که نباید به آن بی توجه بود. ولی آنچه راجع به این تیم و مدیریت آن واقعیت دارد و کارش دیگر از دست شعارهای قشنگ و کمیته های متفاوت خارج شده، ورشکستگی است و پول هایی که قبل از شروع لیگ هفدهم مصرف شده.

نوشدارو بعد از خریدهای میلیاردی

پیش از شروع فصل و زمانی که هنوز هیئت مدیره معرفی نشده بودند، تیم مدیریتی استقلال و در راس آن ها افتخاری و توفیقی با اختیار تام هرآنچه که استقلال داشت و می توانست در ادامه فصل داشته باشد را خرج خرید های تابستانی منصوریان کردند تا رضایت هواداران را جلب کنند. به همین علت هم است که حساب کلوب استقلال از هر لحظه خالی تر است و صدای بازیکنان را در هفته چهارم و پنجم درآورده.

هیئت مدیره استقلال نباید راه را گم کند. کمیته اقتصادی کلوب فقط جهت تامین بودجه و ایجاد درآمد پایدار نیست. باید وظیفه امور اقتصادی تابستان پر زرق و برق استقلال هم روشن شود و افتخاری راجع به همه پول هایی که صرف مخارج جاری کلوب کرده باید پاسخگو باشد. قدم اول جهت ایجاد درآمد پایدار هم همین هست. بستن راه های سواستفاده از این درآمدها. استقلال غرق در بدهی و سردرگمی مالی است و مدیریت اش بی پایه تر از آن است که بتواند حتی جهت درآمد پایدار برنامه ای قابل قبول بچیند. باید قبل از عزم ساختن فردای استقلال، دیروز این تیم را ترمیم کرد و سر و سامانی به وضع ناهنجارش داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ اعضای هیئت مدیره استقلال بعد از خروج از جلسه ای که امروز برگزار شده است بود با غروری قابل توجه از تشکیل کمیته ای اقتصادی صحبت کردند که قرار

واژه های کلیدی: استقلال | اقتصادی | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs